Jeśli sam tworzysz lub chcesz tworzyć strony internetowe dla wielu branż, dołącz do nas i zostań
Dystrybutorem IT Website

Współpraca z ItStart to:

Wysoka prowizja

Profesjonalna i szybka obsługa

Rozszerzenie usług w Twojej Firmie

Większy potencjał w pracy z nowymi Klientami

Specjalistyczne i sprawdzone rozwiązania dla Twoich Klientów

Oszczędność Twojego czasu przy obsłudze klienta i wykonaniu projektu

Jak to działa?

Twój Klient potrzebuje strony internetowej, zgłaszasz się do nas, a my przygotujemy indywidualny projekt wraz z implementacja pierwszej strony. Pomagasz nam w kreacji podstron i ustaleniach z Klientem. Przekazujesz i przenosisz gotową stronę Klientowi na adres www.

Masz już swoje portfolio Klientów? To świetnie możesz im zaproponować odświeżenie strony lub tylko sam silnik do rezerwacji, który wgramy na ich stronie.

To bardzo prosta i jasna współpraca, za każdą sprzedana stronę otrzymujesz wysoką prowizję, aż do 30 procent, co przekłada się na wynagrodzenie w zależności od rodzaju strony od 600 do 1200 zł za projekt.

Proponujemy przejrzyste warunki

Dla twojego klienta przygotujemy profesjonalny i unikatowy projekt graficzny w oparciu o jego potrzeby i sugestię oraz zaimplementujemy pierwsza stronę front-page

Podstrony zaimplementujesz sam w bardzo prostym i przyjaznym kreatorze cms, z pełnym wsparciem merytorycznym z naszej strony. Jeśli pracowałeś lub zamierzasz pracować na szablonach wordpress to nasz kreator pozwoli Ci „rozwinąć skrzydła”

Oprócz edytora tekstów dostajesz do pracy edytor szablony w którym możesz definiować : tekst, zdjęcia, tła, czcionki, filmy, galerie zdjęć, linki do social media,

Strona jest przygotowana pod działania SEO

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami

Napisz do nas