Strony www z systemem zamawiania jedzenia online dla restauracji

W IT START proponujemy strony internetowe dla restauracji zintegrowane z systemem do zamawiania jedzenia online. Każda tworzona przez nas strona jest jednocześnie systemem do zarządzania – gwarantujemy pełną kompatybilność rozwiązań. Takie strony mają umożliwić dokonanie internetowego zamówienia jedzenia. Nasza oferta jest dedykowana dla właścieli restauracji i knajp, którzy chcą stworzyć wygodny system zamówień dla swoich klientów.
Priorytetem IT START jest tworzenie wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwią i usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy. Niczego nie narzucamy, ale dostosowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań – tak, abyś mógł zarabiać jak najwięcej.

Dedykowane systemy zamówień online przeznaczone dla klientów z branży gastronomicznej cieszą się bardzo dużą popularnością. Jest to branża o dużej konkurencyjności, dlatego właścicielom restauracji zależy na tym, by w jakiś sposób wyróżnić się pośród rywali z rynkowych. Składanie zamówień bez pośredników z poziomu witryn internetowych to funkcja, która jest już standardem.

System do zamówień online dla restauracji – podstawowe opcje

Firma IT START oferuje system do zamówień online dla restauracji bogaty w opcje podstawowe, jak i w wiele spersonalizowanych rozwiązań. Witryna może być zaprojektowana od podstaw bądź możliwe jest ulepszenie już funkcjonującej. Klient zamawiający stronę wie, że uzyska witrynę responsywną, która wyświetli się bardzo dobrze, niezależnie od tego, na jakim ekranie będzie odczytywana. System do zamawiania jedzenia na wynos zostanie udostępniony nie tylko na komputerze stacjonarnym, ale również na urządzeniach mobilnych. Osoby mające chęć zamówić jedzenie nie muszą instalować dodatkowych aplikacji, co jest wygodne i przekonuje do skorzystania z konkretnej karty menu w przyszłości.

System do zamawiania jedzenia online obejmuje:

·      przystosowanie do rozmiarów dowolnego ekranu,

·      uniwersalność witryny restauracji,

·      jedną wersję strony na wszystkich urządzeniach, co oznacza niższy koszt utrzymania,

·      wykonanie według standardów pozycjonowania,

·      czytelność i przejrzystość strony wraz z atrakcyjnymi wizualnie grafikami.

Dzięki temu wzrasta prawdopodobieństwo większej liczby potencjalnych użytkowników strony, czyli realnych klientów mogących złożyć zamówienie. Zwiększenie ruchu na witrynie wpływa korzystnie na rozpoznawalność marki. A to w branży gastronomicznej ma niemałe znaczenie.

Spersonalizowane oprogramowanie

IT START projektuje strony z systemem do zamawiania jedzenia na wynos zaliczające się do witryn spersonalizowanych. Jednocześnie możliwe jest uzyskanie dwóch korzyści: ułatwienie dla internautów chcących zamówić jedzenie na wynos oraz stworzenie narzędzia prostego w obsłudze dla restauratorów.

Dodatkowe zalety:

·      Intuicyjnie opracowany formularz zamówień pozwala na dokładne przejrzenie menu bez tracenia czasu. Tym samym, restauracja budzi od razu miłe skojarzenia.

·      Płatności online gwarantują szybką opłatę zamówienia i są bezpieczne. Automatyczne zaksięgowanie daje pewność, że zamówienie zostało przyjęte. Klient nie musi też przejmować się brakiem gotówki.

·      Automatyzacja działań pozwala na równoczesne obsłużenie dużej ilości klientów chcących spróbować posiłków właśnie z Twojej karty menu.

·      System zamawiania jedzenie na wynos wyróżnia też promocje, zniżki i oferty specjalne. To skuteczne posunięcie marketingowe.

·      Restaurator uzyskuje dane do zarządzania zamówieniami, otrzymuje powiadomienia e-mail i SMS o zamówieniach oraz ma dostęp do nawigacji w mapach Google. Podobne opcje mają do wykorzystania osoby składające zamówienia.

W IT START system do obsługi zamówień zostaje spersonalizowany niezależnie od tego, jakiego rodzaju restauracji dotyczy.